ALBA invest

 Jesteśmy marką
– SiiEF GmbH (Sh.p.k.)
– AL.PL Group Sh.p.k.

Każdy z nas ma marzenia. Jedni myślą o licznej rodzinie, inni o zawrotnej karierze w korporacji. Naszym marzeniem od zawsze było inwestowanie w ciepłym, pełnym słońca kraju. Kraju z dostępem do najlepszych plaż, wspaniałej kuchni, w którym liczba dni słonecznych sięga aż 300 w roku. I właśnie takie marzenia pomagamy zrealizować naszym Klientom. Z pełnym zaangażowaniem pomagamy szybko i bezpiecznie znaleźć oraz kupić najbardziej atrakcyjne nieruchomości jak i zainwestować pieniądze w inne sektory gospodarki Albanii.

Obszar działalności

Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem cześć Bałkanów w szczególności w Albanii, ale także teren Kosowa, Macedonii oraz Czarnogóry. Pomagają nam w tym trzy sprawnie funkcjonujące biura: w Polsce – Warszawa, w Niemczech – Dortmund oraz w Albanii – Durres

Nasz zespół podejmuje wszelkie starania, aby cały proces inwestycyjny został przeprowadzony jak najsprawniej. Dbamy o to, by każdy Klient (Inwestor) mógł cieszyć się swoją inwestycją i nie musiał myśleć o formalnościach z tym związanych. Nasi doradcy, dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości lokalnego rynku rzetelnie przeprowadzą Cię przez każdy etap i doprowadzą do pomyślnej finalizacji transakcji.

Jak działamy?

Oferty inwestycyjne dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów. Możesz być pewien, że podczas poszukiwań domu, apartamentu lub innego obszaru inwestycyjnego uwzględnimy Twoje oczekiwania oraz możliwości finansowe. Chcemy, aby Twoja została w pełni zrealizowana.

Potrafimy rzetelnie ocenić, które obszary mają potencjał inwestycyjny. Nasi specjaliści są w stanie oszacować, które z nich będą rosły na wartości. Pod tym kątem przygotowujemy propozycje dostępnych na rynku ofert, będących najlepszą z możliwych inwestycją.

Nasza oferta jest niezwykle zróżnicowana. Dzięki znajomości lokalnego rynku jesteśmy w stanie pomóc przy niemal każdej, dostępnej inwestycji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo formalno-prawne realizowanej transakcji. Nasi doradcy pomagają również w negocjacji ceny oraz wyborze najlepszej formy.

Podczas współpracy z klientem naszym priorytetem są takie wartości jak szacunek, dbałość o każdy detal, pełne zaangażowanie i troska o Twoje interesy – to one są podstawą funkcjonowania naszej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiemy.